Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Gminy Białogard
Herb Urząd Gminy Białogard

Czwartek 30.03.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Obwieszczenia 2017

 


1) Obwieszczenie Burmistrza Białogardu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą:" Budowa hali przemysłowej przetwórstwa rybnego wraz z zapleczem socjalno-biurowym, budynku biurowego z częścią socjalną wraz z instalacjami: gazową,elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z wylotem dokowym rowem oraz z parkingami, placami manewrowymi i drogami dojazdowymi w Białogardzie przy ul. Kołobrzeskiej 62, na działce nr 2/2, obr. ooo4 jednostka ewidencyjna Białogard".

2) Obwieszczenie Burmistrza Białogardu o wystąpieniu do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białogardzie o uzgodnienie warunków realizacji przedsięwzięcia i wydanie opinii o warunkach realizacji przedsięwzięcia pn:" Budowa hali przemysłowej przetwórstwa rybnego wraz z zapleczem socjalno-biurowym, budynku biurowego z częścią socjalną wraz z instalacjami: gazową,elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z wylotem dokowym rowem oraz z parkingami, placami manewrowymi i drogami dojazdowymi w Białogardzie przy ul. Kołobrzeskiej 62, na działce nr 2/2, obr. ooo4 jednostka ewidencyjna Białogard".

3) Obwieszczenie Burmistrza Białogardu o wpłynięciu raportu o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia pn.: " Budowa hali przemysłowej przetwórstwa rybnego wraz z zapleczem socjalno-biurowym, budynku biurowego z częścią socjalną wraz z instalacjami: gazową,elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z wylotem dokowym rowem oraz z parkingami, placami manewrowymi i drogami dojazdowymi w Białogardzie przy ul. Kołobrzeskiej 62, na działce nr 2/2, obr. ooo4 jednostka ewidencyjna Białogard".

opublikowano 2017-03-27


Obwieszczenie o wpłynięciu skargi na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie utrzymującą w mocy decyzję Wójta Gminy Białogard w sprawie odmowy ustalenia środowiskowych uwarunkowaniach dla realizacji inwestycji pn.: " Budowa farmy wiatrowej w rejonie miejscowości Białogórzyno w gm. Białogard wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą".

opublikowano 2017-03-10


Obwieszczenie Wójta Gminy Białogard o wpłynięciu wniosku w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach- "Budowa drogi leśnej nr 238 w Leśnictwie Sławoborze"

opublikowano 2017-02-06


Obwieszczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie o wydaniu decyzji utrzymującej w mocy decyzję Wójta Gminy Białogard odmawiającej ustalenia środowiskowych uwarunkowaniach dla realizacji inwestycji pn.: " Budowa farmy wiatrowej w rejonie miejscowości Białogórzyno w gm. Białogard wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą"  

opublikowano 2017-01-25


 

 

 


 
 
ilość odwiedzin: 1055086

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X