☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Białogard
Herb Urząd Gminy Białogard

Wtorek 02.06.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacje Państwowej Komisji Wyborczej i inne


Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (KALENDARZ WYBORCZY)


OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 20 sierpnia 2018 r. o podziale Województwa Zachodniopomorskiego na okręgi wyborcze 


OBWIESZCZENIE  INFORMACJA STAROSTY BIAŁOGARDZKIEGO z dnia 24 sierpnia 2018 roku o okręgach wyborczych, ich numerach i granicach, liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym do Rady Powiatu w Białogardzie oraz wyznaczonej siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Białogardzie


Informacja O UPRAWNIENIACH WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów, prezydentów miast  

załącznik Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego

załącznik Zgoda na przyjęcie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego

załącznik ZGŁOSZENIE ZAMIARU GŁOSOWANIA KORESPONDENCYJNEGO W WYBORACH DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 21 PAŹDZIERNIKA 2018 R.


Informacja O UPŁYWIE TERMINÓW ZWIĄZANYCH Z UPRAWNIENIAMI WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.  

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.  

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi w wyborach do rad gmin oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.  


POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Koszalinie II z dnia 11 września 2018 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.  


POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Koszalinie II z dnia 12 września 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Gminnej Komisji Wyborczej w Białogardzie  


POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Koszalinie II z dnia 17 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Białogardzie  


INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Koszalinie II z dnia 24 września 2018 r.  


POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Koszalinie II z dnia 27 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Białogard.


OBWIESZCZENIE Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Szczecinie z dnia 28 września 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.


OBWIESZCZENIE Powiatowej Komisji Wyborczej w Białogardzie z dnia 04 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu w Białogardzie zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.


 

 


 
 
ilość odwiedzin: 1675801

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X